Real Madrid, petrecere de mare campioană! A defilat cu trofeul UEFA  Champions League + Paradă şi la Liverpool! - Antena Sport
Real Madrid, petrecere de mare campioană! A defilat cu trofeul UEFA Champions League + Paradă şi la Liverpool! - Antena Sport

Zidane e cel mai bun antrenor al deceniului în Champions League, iar Real  Madrid cea mai bună echipă
Zidane e cel mai bun antrenor al deceniului în Champions League, iar Real Madrid cea mai bună echipă

GOAL - Barcelona lead 9️⃣1️⃣-9️⃣0️⃣ on trophies... Can Real Madrid pull  level in the Supercopa? | Facebook
GOAL - Barcelona lead 9️⃣1️⃣-9️⃣0️⃣ on trophies... Can Real Madrid pull level in the Supercopa? | Facebook

Real Madrid câştigă al 14-lea trofeu UEFA Champions League – ziarulfaclia.ro

Real Madrid nu are loc în vitrină pentru al 13-lea trofeu Champions League

Real Madrid, în drumul spre al 15-lea trofeu în Champions League! Record  impresionant al galacticilor - Eurosport
Real Madrid, în drumul spre al 15-lea trofeu în Champions League! Record impresionant al galacticilor - Eurosport

A câştigat al cincilea trofeu Champions League cu Real Madrid apoi şi-a  anunţat plecarea de la echipă! "Este un moment ciudat în mintea mea acum"
A câştigat al cincilea trofeu Champions League cu Real Madrid apoi şi-a anunţat plecarea de la echipă! "Este un moment ciudat în mintea mea acum"

Marcelo și-a anunțat plecarea de la Real Madrid! Mesajul emoționant

Vinicius are planuri mărețe la Real Madrid: "Vreau să câștig cinci sau șase  trofee Champions League" - Eurosport
Vinicius are planuri mărețe la Real Madrid: "Vreau să câștig cinci sau șase trofee Champions League" - Eurosport

Real Madrid CF - Wikipedia

Tur virtual in fabrica de trofee Real Madrid: doar muzeul clubului a adus  26 mil € in ultimul an | Sport.ro
Tur virtual in fabrica de trofee Real Madrid: doar muzeul clubului a adus 26 mil € in ultimul an | Sport.ro

FOTO Real Madrid a câştigat Liga Campionilor. Juventus - Real Madrid 1-4.  Ronaldo a înscris două goluri
FOTO Real Madrid a câştigat Liga Campionilor. Juventus - Real Madrid 1-4. Ronaldo a înscris două goluri

Fotbal: Real Madrid câştigă trofeul Ligii Campionilor, după 1-0 în finala  cu Liverpool | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Real Madrid câştigă trofeul Ligii Campionilor, după 1-0 în finala cu Liverpool | AGERPRES • Actualizează lumea.

Vând trofee Real Madrid și brelocuri Barcelona Craiova • OLX.ro

Real Madrid a câștigat trofeul Champions League

Ne pregătim de încă o retragere a unui Zeu. Toni Kroos urmează să-și  încheie cariera la Real Madrid. ”Mă voi retrage aici, doar că nu știu când”  - Playsport
Ne pregătim de încă o retragere a unui Zeu. Toni Kroos urmează să-și încheie cariera la Real Madrid. ”Mă voi retrage aici, doar că nu știu când” - Playsport

FOTO/ Fotbal, miliarde și separatism. Cea mai titrată echipă din lume,  pentru prima dată în R. Moldova – Ziarul de Gardă
FOTO/ Fotbal, miliarde și separatism. Cea mai titrată echipă din lume, pentru prima dată în R. Moldova – Ziarul de Gardă

Real Madrid lift UEFA Champions League trophy - YouTube

Marcelo a ajuns la 23 de trofee cu Real Madrid și poate intra în istorie la  finalul acestui sezon
Marcelo a ajuns la 23 de trofee cu Real Madrid și poate intra în istorie la finalul acestui sezon

Real Madrid a cucerit trofeul Ligii Campionilor pentru a treia oară  consecutiv, o premieră în istoria fotbalului
Real Madrid a cucerit trofeul Ligii Campionilor pentru a treia oară consecutiv, o premieră în istoria fotbalului