Home

Cauză suferi muştar fotbal anglia danemarca viola Cale răscoală

Cine este Daniel Makkelie, arbitrul care a acordat penalty-ul controversat  pentru Anglia în semifinala cu Danemarca - Stirileprotv.ro
Cine este Daniel Makkelie, arbitrul care a acordat penalty-ul controversat pentru Anglia în semifinala cu Danemarca - Stirileprotv.ro

Fotbal - EURO 2020: Anglia s-a calificat în finală, după 2-1 cu Danemarca,  în prelungiri | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - EURO 2020: Anglia s-a calificat în finală, după 2-1 cu Danemarca, în prelungiri | AGERPRES • Actualizează lumea.

PRO TV - Anglia – Danemarca este cea de-a doua semifinală de la EURO 2020!  PRO TV, lider de audiență cu meciurile de fotbal
PRO TV - Anglia – Danemarca este cea de-a doua semifinală de la EURO 2020! PRO TV, lider de audiență cu meciurile de fotbal

Anglia a învins Danemarca în prelungiri și va juca împotriva Italiei în  finala EURO 2020 | Digi24
Anglia a învins Danemarca în prelungiri și va juca împotriva Italiei în finala EURO 2020 | Digi24

Verdictul lui Cristi Balaj, în legătură cu penalty-ul care a decis Anglia –  Danemarca! Ce trebuia să facă arbitrul
Verdictul lui Cristi Balaj, în legătură cu penalty-ul care a decis Anglia – Danemarca! Ce trebuia să facă arbitrul

Anglia - Danemarca. Damsgaard, primul gol din lovitură liberă de la Euro  2020
Anglia - Danemarca. Damsgaard, primul gol din lovitură liberă de la Euro 2020

Mikkel Damsgaard, execuție de geniu în Anglia - Danemarca! Primul gol din  lovitură liberă de la EURO
Mikkel Damsgaard, execuție de geniu în Anglia - Danemarca! Primul gol din lovitură liberă de la EURO

Sterling, întrebat dacă a fost penalty la faza decisivă din Anglia -  Danemarca. Răspunsul englezului - Eurosport
Sterling, întrebat dacă a fost penalty la faza decisivă din Anglia - Danemarca. Răspunsul englezului - Eurosport

Anglia - Danemarca 2-1. Naționala lui Southgate înfruntă Italia în finala  Euro 2020
Anglia - Danemarca 2-1. Naționala lui Southgate înfruntă Italia în finala Euro 2020

Ancheta UEFA de după Anglia - Danemarca a fost finalizată! Ce amendă a  primit Federația britanică
Ancheta UEFA de după Anglia - Danemarca a fost finalizată! Ce amendă a primit Federația britanică

Au scos VAR din priza la ei 'acasa'! Anglia, calificata in finala de Kane  dupa un penalty controversat! Aici ai tot ce s-a intamplat in Anglia 2-1  Danemarca | Sport.ro
Au scos VAR din priza la ei 'acasa'! Anglia, calificata in finala de Kane dupa un penalty controversat! Aici ai tot ce s-a intamplat in Anglia 2-1 Danemarca | Sport.ro

EURO 2020 Cristi Balaj explică ce decizie ar fi trebuit să ia arbitrul în  Anglia - Danemarca
EURO 2020 Cristi Balaj explică ce decizie ar fi trebuit să ia arbitrul în Anglia - Danemarca

Anglia a învins Danemarca în prelungiri, cu un penalty controversat, și va  juca finala EURO 2020 alături de Italia
Anglia a învins Danemarca în prelungiri, cu un penalty controversat, și va juca finala EURO 2020 alături de Italia

Anglia s-a calificat în finala Euro 2020, unde va întâlni Italia

EURO 2020 | Anglia-Danemarca 2-1. Un penalty controversat trimite naționala  "Three Lions" în finală - YouTube
EURO 2020 | Anglia-Danemarca 2-1. Un penalty controversat trimite naționala "Three Lions" în finală - YouTube

Fotbal: Anglia, învinsă acasă de Danemarca, în Liga Naţiunilor | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: Anglia, învinsă acasă de Danemarca, în Liga Naţiunilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Semifinale EURO 2020: Anglia - Danemarca | Sport | România Actualitați

Euro 2020: Ucraina - Anglia 0-4. Show cu Shaw şi Kane! Urmează Danemarca -  Eurosport
Euro 2020: Ucraina - Anglia 0-4. Show cu Shaw şi Kane! Urmează Danemarca - Eurosport

Euro 2020 | Fanii cer rejucarea semifinalei Anglia - Danemarca! S-a dat  drumul unei petiții online - Eurosport
Euro 2020 | Fanii cer rejucarea semifinalei Anglia - Danemarca! S-a dat drumul unei petiții online - Eurosport

It's coming home!” Anglia e în finala Euro 2020 după o victorie în  prelungiri în fața Danemarcei - Eurosport
It's coming home!” Anglia e în finala Euro 2020 după o victorie în prelungiri în fața Danemarcei - Eurosport

Euro 2020 | Anglia ar putea fi penalizată de UEFA după semifinala cu  Danemarca! Ce sancționează forul european - Eurosport
Euro 2020 | Anglia ar putea fi penalizată de UEFA după semifinala cu Danemarca! Ce sancționează forul european - Eurosport