Home

civilizaţie plasă Stejar csu craiova farul constanța Elevat Alergic Energize

Universitatea Craiova - Farul Constanța 4-3 | Meci nebun la Severin! Farul  a intrat în avantaj la pauză, dar oltenii au întors rezultatul | Sport.ro
Universitatea Craiova - Farul Constanța 4-3 | Meci nebun la Severin! Farul a intrat în avantaj la pauză, dar oltenii au întors rezultatul | Sport.ro

Universitatea Craiova - Farul Constanța 4-3. Echipa lui Hagi, primul eșec  în Superliga. Oltenii câștigă un meci incredibil - Playsport
Universitatea Craiova - Farul Constanța 4-3. Echipa lui Hagi, primul eșec în Superliga. Oltenii câștigă un meci incredibil - Playsport

LIVE-Univ Craiova-Farul Constanta | Superliga | Ploaie de goluri la Severin  | Oltenii câștiga cu 4-3 - YouTube
LIVE-Univ Craiova-Farul Constanta | Superliga | Ploaie de goluri la Severin | Oltenii câștiga cu 4-3 - YouTube

Ca în sezonul regular: Farul Constanța va încheia turneul play-off cu un  meci în deplasare cu CSU Craiova
Ca în sezonul regular: Farul Constanța va încheia turneul play-off cu un meci în deplasare cu CSU Craiova

Farul Constanța - Universitatea Craiova 1-0! Adi Petre pune capăt seriei de  7 victorii a oltenilor. „Regele” Hagi l-a făcut șah-mat pe Reghecampf -  Playsport
Farul Constanța - Universitatea Craiova 1-0! Adi Petre pune capăt seriei de 7 victorii a oltenilor. „Regele” Hagi l-a făcut șah-mat pe Reghecampf - Playsport

Cupa României: Rapid, Farul și CSU Craiova… | Flashscore.ro

Farul - CSU Craiova 0-3 | Oltenii au ajuns la 3 victorii consecutive și pun  presiune pe CFR și FCSB - Eurosport
Farul - CSU Craiova 0-3 | Oltenii au ajuns la 3 victorii consecutive și pun presiune pe CFR și FCSB - Eurosport

Universitatea Craiova - Farul Constanța 1-0. Craiova lui Reghe, a șasea  victorie consecutivă - Playsport
Universitatea Craiova - Farul Constanța 1-0. Craiova lui Reghe, a șasea victorie consecutivă - Playsport

Mirel Rădoi, după meciul dintre CSU Craiova – Farul: „Sunt dator  jucătorilor cu o masă, le-am promis la pauză că voi plăti” – Evenimentul  Zilei
Mirel Rădoi, după meciul dintre CSU Craiova – Farul: „Sunt dator jucătorilor cu o masă, le-am promis la pauză că voi plăti” – Evenimentul Zilei

CS U Craiova, gata de o nouă lovitură pe piaţa transferurilor! Jucătorul  dorit de la Farul
CS U Craiova, gata de o nouă lovitură pe piaţa transferurilor! Jucătorul dorit de la Farul

FCU Craiova - Farul Constanța 1-1 | Adrian Petre îl salvează pe Hagi și  obține un punct pentru Farul | Sport.ro
FCU Craiova - Farul Constanța 1-1 | Adrian Petre îl salvează pe Hagi și obține un punct pentru Farul | Sport.ro

Spectacol la Severin. CSU Craiova - Farul, cinci goluri în prima repriză.  Oltenii, revenire senzațională - Sportbull
Spectacol la Severin. CSU Craiova - Farul, cinci goluri în prima repriză. Oltenii, revenire senzațională - Sportbull

Meci nebun în Superligă: CSU Craiova - Farul 4-3 după ce echipa lui Hagi a  condus cu 3-1!
Meci nebun în Superligă: CSU Craiova - Farul 4-3 după ce echipa lui Hagi a condus cu 3-1!

CS Universitatea Craiova s-a distrat cu Farul, scor 4-1, în ultima rundă  din play-off! Clasamentul ACUM
CS Universitatea Craiova s-a distrat cu Farul, scor 4-1, în ultima rundă din play-off! Clasamentul ACUM

La ce oră începe partida Farul Constanța - FC U Craiova 1948

Universitatea Craiova a învins-o pe Farul în ultimul meci al sezonului  regular. Care este clasamentul
Universitatea Craiova a învins-o pe Farul în ultimul meci al sezonului regular. Care este clasamentul

Paul Papp a prins curaj după ce a marcat golul decisiv în partida cu Farul!  ”Ne plac meciurile astea şi sperăm să le câştigăm!”
Paul Papp a prins curaj după ce a marcat golul decisiv în partida cu Farul! ”Ne plac meciurile astea şi sperăm să le câştigăm!”

CS U Craiova câștigă ultimul meci din sezonul regulat, cu Farul Constanța!  Papp, marcatorul oltenilor - Eurosport
CS U Craiova câștigă ultimul meci din sezonul regulat, cu Farul Constanța! Papp, marcatorul oltenilor - Eurosport

VIDEO CSU Craiova, victorie categorică înaintea barajului pentru Conference  League (4-1 vs Farul) - HotNews.ro
VIDEO CSU Craiova, victorie categorică înaintea barajului pentru Conference League (4-1 vs Farul) - HotNews.ro

Universitatea Craiova – Farul Constanța, Live Video Online, de la 20:30

CSU Craiova – Farul, ultimul meci din sezonul regulat. Ce echipe s-au  calificat în play-off, cum arată clasamentul și programul - IMPACT.ro
CSU Craiova – Farul, ultimul meci din sezonul regulat. Ce echipe s-au calificat în play-off, cum arată clasamentul și programul - IMPACT.ro

Fotbal - Liga I: Universitatea Craiova - Farul Constanţa 1-0 | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal - Liga I: Universitatea Craiova - Farul Constanţa 1-0 | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO | Universitatea Craiova - Farul Constanţa 4-3. Revenire fantastică a  oltenilor după ce au fost conduşi cu 3-1
VIDEO | Universitatea Craiova - Farul Constanţa 4-3. Revenire fantastică a oltenilor după ce au fost conduşi cu 3-1