Home

întro zi Experiment Pavaj cfr cluj farul constanța zgomot Puneți hainele voce

VIDEO | CFR Cluj - Farul Constanţa 1-0. O nouă victorie la limită pentru  campioana României
VIDEO | CFR Cluj - Farul Constanţa 1-0. O nouă victorie la limită pentru campioana României

CFR 1907 | 5 DIN 5. CFR CLUJ – FARUL CONSTANȚA 1-0

Farul Constanța - 🔛 Azi joacă Farul! ⚽ CFR Cluj - Farul Constanța, ora  18:30. ⚪🔵 Transmite mesajul tău de susținere pentru băieții noștri  înaintea duelului din Gruia. #FarulSuntemNoi #FarulForever #DoarFarul |  Facebook
Farul Constanța - 🔛 Azi joacă Farul! ⚽ CFR Cluj - Farul Constanța, ora 18:30. ⚪🔵 Transmite mesajul tău de susținere pentru băieții noștri înaintea duelului din Gruia. #FarulSuntemNoi #FarulForever #DoarFarul | Facebook

Video | Farul - CFR Cluj 0-0. Constănțenii, OUT din Cupa României!  Ardelenii merg în sferturi, după un meci cu un om în plus
Video | Farul - CFR Cluj 0-0. Constănțenii, OUT din Cupa României! Ardelenii merg în sferturi, după un meci cu un om în plus

CFR Cluj - Farul Constanța, Live Video Online în Superliga

CFR Cluj - Farul Constanța 1-3 | Campioana se îndepărtează de primul loc!  Trei puncte cruciale pierdute de formația lui Petrescu | Sport.ro
CFR Cluj - Farul Constanța 1-3 | Campioana se îndepărtează de primul loc! Trei puncte cruciale pierdute de formația lui Petrescu | Sport.ro

CFR Cluj 1-0 Farul Constanța | Campioana își continuă parcursul perfect din  acest început de campionat! Ocazie uriașă ratată de Farul în prelungiri
CFR Cluj 1-0 Farul Constanța | Campioana își continuă parcursul perfect din acest început de campionat! Ocazie uriașă ratată de Farul în prelungiri

BHMEDIA | FOTBAL: CFR Cluj - FARUL CONSTANTA - Liga 1

CFR Cluj - Farul Constanța. Trupa lui Dan Petrescu are nevoie de victorie  pentru a se menține în fruntea Ligii I -
CFR Cluj - Farul Constanța. Trupa lui Dan Petrescu are nevoie de victorie pentru a se menține în fruntea Ligii I -

Liga 1, playoff, etapa 7: CFR Cluj - Farul 1-0 — Farul Constanța

Video | CFR Cluj - Farul 1-3. Rezerva Louis Munteanu, "dublă"  spectaculoasă. Campioana, făcută "șah-mat" de puștii lui Hagi, care sunt  lideri
Video | CFR Cluj - Farul 1-3. Rezerva Louis Munteanu, "dublă" spectaculoasă. Campioana, făcută "șah-mat" de puștii lui Hagi, care sunt lideri

Farul Constanța - CFR Cluj 0-0! Hagi pune capăt seriei de 6 victorii  consecutive a lui Dan Petrescu. FCSB se poate apropia la 5 puncte -  Playsport
Farul Constanța - CFR Cluj 0-0! Hagi pune capăt seriei de 6 victorii consecutive a lui Dan Petrescu. FCSB se poate apropia la 5 puncte - Playsport

VIDEO | CFR Cluj - Farul 1-0. Birligea, mutarea câştigătoare a lui  Petrescu. Elevii lui Hagi au dominat prima repriză
VIDEO | CFR Cluj - Farul 1-0. Birligea, mutarea câştigătoare a lui Petrescu. Elevii lui Hagi au dominat prima repriză

Superliga, etapa 7: CFR Cluj - Farul Constanța 1-3 — Farul Constanța

CFR Cluj - Farul Constanța 1-0, în play-off-ul din Liga 1. Birligea mută  presiunea pe FCSB
CFR Cluj - Farul Constanța 1-0, în play-off-ul din Liga 1. Birligea mută presiunea pe FCSB

Duelul ratărilor și al portarilor la pauza meciului CFR Cluj - Farul  Constanța
Duelul ratărilor și al portarilor la pauza meciului CFR Cluj - Farul Constanța

🔴[LIVE #62]🔴 CFR Cluj 1-0 Farul Constanta (Liga 1) + Borussia  Mönchengladbach 1-1 FC Bayern Munchen - YouTube
🔴[LIVE #62]🔴 CFR Cluj 1-0 Farul Constanta (Liga 1) + Borussia Mönchengladbach 1-1 FC Bayern Munchen - YouTube

CFR Cluj-Farul Constanța, 1-0. Campioana trăiește PERICULOS - Cluj24.ro

VIDEO | Farul Constanţa şi CFR Cluj s-au luptat asiduu, dar nu au  strălucit! Meci fără goluri între Hagi şi Petrescu. FCSB poate profita
VIDEO | Farul Constanţa şi CFR Cluj s-au luptat asiduu, dar nu au strălucit! Meci fără goluri între Hagi şi Petrescu. FCSB poate profita

Zi de meci! CFR Cluj-Farul Constanța. Dan Petrescu: „Jucăm împotriva  liderului actual”
Zi de meci! CFR Cluj-Farul Constanța. Dan Petrescu: „Jucăm împotriva liderului actual”

Liga I: CFR Cluj – Farul Constanţa 1-0. Debeljuh a fost unicul marcator –  Someșeanul.ro
Liga I: CFR Cluj – Farul Constanţa 1-0. Debeljuh a fost unicul marcator – Someșeanul.ro

CFR Cluj - Farul Constanța 1-0 - Cluj AM

REZUMAT | CFR Cluj – Farul Constanța 1-3 | Etapa 7, SuperLiga, 2022 – 2023  - YouTube
REZUMAT | CFR Cluj – Farul Constanța 1-3 | Etapa 7, SuperLiga, 2022 – 2023 - YouTube

LIVE-Cfr Cluj-Farul Constanta | Liga 1 Play Off | CFR câștiga cu 1-0 Gol  Birligea - YouTube
LIVE-Cfr Cluj-Farul Constanta | Liga 1 Play Off | CFR câștiga cu 1-0 Gol Birligea - YouTube